Rektör Kaplan’dan Kayseri’de yaşanan terör saldırısına kınama

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığından çarşı iznine çıkan er ve erbaşları taşıyan araca yapılan bombalı araç saldırısını kınadı.
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, Kayseri’de meydana gelen ve 14 askerin şehit olduğu terör saldırısını kınadı. Rektör Kaplan, “Kayseri’de 1. Komando Tugay Komutanlığından çarşı iznine çıkan askerlerimizi hedef alan ve haince düzenlemiş olan terör saldırısını lanetle kınıyoruz. Unutulmamalıdır ki bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da buna benzer kalleşçe düzenlenmiş saldırılar bizleri birlikte yaşama kararlılığımızdan, vatanın bölünmez bütünlüğünden geri döndürmeyecektir. Milletimiz sabır ve kararlılıkla teröre karşı dayanışma ruhu göstererek, hain saldırıların amacına ulaşmasına izin vermeyecektir. Bu hain saldırı sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Şehadete ulaşan askerlerimizin aileleri başta olmak üzere tüm milletimizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Motosiklet alev alev yandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir