Bartın Üniversitesi Öğrencisinden Anlamlı Bağış

Bartın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi İsmail Ensar Çelik, 20’inci kitap fuarında gerçekleştirilen şiir okuma yarışmasında kazandığı para ödülünü Mehmetçik Vakfına bağışladı.

Bartın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencisi İsmail Ensar Çelik, İstanbul ve Kayseri’de gerçekleştirilen terör saldırıları sonrası anlamlı bir bağış yaptı. Bartın Belediyesi tarafından geçen günlerde 20’incisi gerçekleştirilen Kitap fuarındaki ‘Şiir Okuma Yarışması’nda birinci olan Çelik, para ödülünün tamamını Mehmetçik Vakfına bağışladı. Çelik, Hain terör örgütleri tarafından gerçekleştirilen saldırılarda polis ve askerlerimiz, hatta vatandaşlarımız şehit oldular. Amaçları birlik ve beraberliğimizi bozmak olan bu dış güçler ve maşaları terör örgütleri hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaklar. Bu nedenle, vatanımızı gece gündüz koruyan, şehit ve gazi olan Mehmetçiklerimiz için ne yapsak azdır. Herkesi Mehmetçik Vakfına destek olmaya davet ediyorum. dedi. – BARTIN

Bir önceki yazımız olan Ahşap evdeki yangında yaşlı kadın hayatını kaybetti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir