Amasra’da huzur operasyonları tamamlandı

Tüm Yurtta eş zamanlı olarak başlatılan Huzur operasyonları Amasra’da başarı ile uygulandı.
Akşam 19.00’da başlayan ve gece 00.30’a kadar devam eden Huzur operasyonuna İzinde olan Polisler hariç Bartın İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Tüm Polis memurları katıldı. Amasra Girişi Tünel bağlantı yolunda araçlar üzerinde başlayan uygulama da araç sürücüleri ve yolcuların kimlik bilgilerinin yanı sıra Üst araması ve araç içerisinde aramalar yapılırken, trafik yönünden trafik polisleri uygulamaya katıldı. Evrakları eksik görülen sürücülere cezaları kesilirken, araç sürücülerine alkol kontrollerinden geçirildi. Akşam 21.00’e kadar devam eden yol uygulamasının ardından polis ekipleri ilçe merkezinde bulunan umuma açık iş yerlerinde denetimlerini sürdürdü.
Uygulamalar sırasında eksik evrakları nedeniyle ceza alan bir sürücü ise, Ceza yedim ama olsun bu uygulamaların yapılması gerektiğine inanıyorum. Sokakların kanunlara uymayanlardan, teröristlerden temizlenmesi gerekir. Ceza yiyelim yeter ki ülke huzur bulsun” diyerek yapılan uygulamaları desteklediklerini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Bartın’da huzur operasyonunda sahte içki ele geçirildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir