Ahmet Haceroğlu unutulmadı

Irak Türkmen Öğrenci ve Gençler Derneğinden bir heyet Ahmet Ömer Neccar başkanlığında Türkmen basın günü sebebiyle şehit Ahmet Haceroğlu’nun mezarı başında bir anma töreni düzenledi. Merasime Irak Türkmen siyasi tutuklular ve Şehit aileleri Derneğinden bir heyet Haşim Muhtaroğlu başkanlığında, Türkmeneli TV Genel müdürü Yalman Haceroğlu , Türkmeneli TV çalışanları , Şehidin babası Necmettin Haceroğlu ve Kardeşi merasimde hazır bulundu. Haceroğlu’nun mezarı başında Kur-an’ı kerim okundu. Şehidin mezarına ayrıca Türkmen Bayrağı ve çiçekler bırakıldı. Etkinlikle ilgili açıklama yapan Ahmet Ömer Neccar, ’’Türkmen milletine ve herkese insanlıkta saygın biri olarak hep örnek alınacak ve asla hatıralardan silinmeyecek şehidimiz kalplerimizde yaşamaya devam edecektir’’dedi.
Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği (TKÜUGD) Başkanı Güngör Yavuzaslan’da Ahmet Haceroğlu’nu iç bir zaman unutmayacaklarını ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Bartın’da 7 işadamı ve esnaf adliyeye sevk edildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir